матуюча паста та рідина

Кожна наречена мріє, щоб її весілля було найяскравішим. Тому компанії, пов'язані з весільною індустрією постійно знаходяться в пошуку: що нового запропонувати молодятам, щоб їх весілля було не таким, як інші?

Це стосується всього, що пов'язане з організацією даного заходу, від меню святкового столу і культурної програми, до оформлення залу і декоративних елементів.

Наприклад. Як класичні келихи для шампанського перетворити в щось ексклюзивне? Вирішити дане питання допоможе продукція компанії AcmeLight, зокрема, матуюча паста «GlassMat».

За допомогою цієї пасти на склі створюється довговічна ідеальна шовковиста поверхня. Якщо нанести цей матеріал на трафарет, то вийде малюнок з акуратними контурами, що дозволяє створювати картинки будь-якого розміру та складності.

Пропонуємо Вам ознайомитися з покроковим керівництвом «перетворення» стандартного весільного келиха на ексклюзивний.

Крок 1.

Купуємо звичайні келихи для шампанського і матуючу пасту «GlassMat». Вибираємо трафарет з бажаним малюнком. Для нанесення матуючої пасти нам необхідний гумовий шпатель. Додаткові матеріали для декорування Ви можете підібрати самостійно.

Крок 2.

Беремо келих і ретельно знежирюємо його засобом для очищення скла. Насухо витираємо м'якою фланеллю. Даємо 5 хвилин для остаточного висихання поверхні скла.

Крок 3.

На підготовлене скло клеїмо трафарет. Дуже ретельно притискаємо краї малюнка до скла, щоб уникнути затікання пасти під краї трафарету.
Для найкращої адгезії рекомендується прогріти наклеєний трафарет феном, а потім ще раз притиснути краї малюнка.

Крок 4.

Перед початком роботи з матуючою пастою «GlassMat» її необхідно ретельно розмішати, при необхідності поставити на водяну баню на 15-20 хвилин. Після цього гумовим шпателем беремо необхідну кількість для нанесення на трафарет.

Крок 5.

Кладемо необхідну кількість матуючої пасти «GlassMat» на край трафарету, (не наносьте пасту відразу на зображення). Одним плавним рухом розподіляємо пасту на поверхні. Зусилля прикладати не потрібно, повинен вийти шар в шар 3-4 мм. Шпателем, до скла під трафаретом, доторкатися НЕ МОЖНА категорично. У вертикальному положенні зсув відсутній.
Тривалість матування 8-10 хвилин.
Працюючі з пастою не можна використовувати металеві шпателі та інші металеві предмети.

Крок 6.

За 8-10 хвилин знімаємо пасту назад у баночку для подальшого використання. Ретельно змиваємо залишки пасти водою. У воді знімаємо трафарет і витираємо насухо. Результат: ніжний матовий малюнок.

Крок 7.

Прикрашаємо келихи на Ваш розсуд. Дані келихи ми прикрасили стразами.

Можна нанести на келихи не тільки квіти, лебедів або сердечка, але і дату весілля, імена молодят і щасливі побажання. У цьому випадку буде видно, що даний посуд створювався не просто для нареченого і нареченої, а саме для цієї пари, для цього весілля. Той же самий ефект можна використовувати, прикрашаючи весільне шампанське для молодят.

Слід зазначити, що на відміну від інших технологій обробки скла, дана техніка абсолютно безпечна і не вимагає спеціального обладнання. Сама паста «GlassMat» проста у застосуванні, але дозволяє створювати ексклюзивні і стильні речі, перетворюючи стандартні скляні, керамічні і кам'яні предмети на справжні витвори мистецтва.

Ще приклади весільних келихів: