матуюча паста та рідина

Характеристики: прозора рідина. Призначена для заповнення пластикових ємностей з наступним зануренням у неї скляних виробів.

Умови зберігання: - зберігати в герметично закритій пластиковій ємності при температурі + 5 +25 C. Термін зберігання 12 міс. з дати виготовлення. Допускається в процесі зберігання випадання невеликої кількості кристалів в осад, звичайне перемішування відновлює первісний стан рідини. Зберігати в оригінальній закритій тарі, у закритому приміщенні.

Запобіжні заходи: Уникати потрапляння всередину і на слизові поверхні. Застосування рідини в промислових масштабах вимагає витяжної вентиляції в робочому приміщенні.

Застосування: Застосовується для матування скла неправильної і круглої форми а також: пляшок, келихів, чарок, попільничок, посуду для готелів і ресторанів, іншого скляного посуду, листового скла, вітражного скла і дзеркал, скляних меблів, для дизайну вітрин магазинів, дзеркал, глазурованої порцеляни, престижних нагород, номерів на склі автомобілів, керамічної плитки, поверхні граніту, керамограніту, кераміки.

Витрати: Матуюча рідина багаторазова у використанні. 1 л. Зможе заматувати 35-40 м2.

Спосіб нанесення: Технологія роботи з рідиною проста і не вимагає великих вкладень коштів, як при роботі з піскоструминним апаратом.

Схематично технологія матування рідиною Glassmat і процес виготовлення продукції можна описати таким чином:

  • Візьміть пластмасовий контейнер, більший за обсягом, ніж вибраний для обробки об'єкт.

  • Розмістіть обраний для обробки об'єкт в порожньому контейнері. Заповніть контейнер водою до рівня, необхідного для гравіювання.

  • Видаліть об'єкт з контейнера і відзначте рівень води на зовнішній стороні контейнера. Вилийте воду. Висушіть сам контейнер і об'єкт.

  • Заповніть контейнер матуючою рідиною Glassmat до зазначеного рівня.

  • Повільно опустіть об'єкт у контейнер; запобігайте його можливому руху у воді, наприклад, наповнивши його водою. Залиште на 15 хвилин.

  • По закінченню зазначеного часу вийміть об'єкт з контейнера.

  • Вимийте об'єкт з милом і водою. Висушіть його. Перелийте рідину у її первісну тару, оскільки рідину можна використовувати багаторазово.

  • Виріб готовий.

Примітка: Не рекомендується допускати тривалий контакт рідини з металевими предметами, оскільки це може призвести до руйнування поверхні металу. Матуюча рідина не вступає в реакцію з воском, плівками акрилових та стиролоакрилових полімерів, що дозволяє використовувати останні в якості захисно-обмежуючих покриттів.

Дізнатися вартість пасти GlassMat ви зможете зателефонувавши у відділ продажів або написавши нам.

Постійним клієнтам надаються накопичувальні знижки!

 

Рідина для матування скла розроблена згідно ТУ У 24.6-3017906997-001:2009
Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-07/36628 от 19.06.2009