матуюча паста та рідина

Характеристики: Паста для матування скла призначена для хімічного травлення скла і скляних поверхонь. Glassmat - це густа (пастообразная) маса білого кольору. При нанесенні на вертикальні поверхні, товщиною 3-4 мм відсутній зсув.

Умови зберігання - Зберігати в оригінальній, герметично закритій пластиковій тарі, в закритому приміщенні при температурі від +5 до + 20 ° C. Термін зберігання 12 міс. з дати виготовлення. Допускається в процесі зберігання відхід невеликої кількості рідини, звичайне перемішування відновлює первісний стан пасти.

Засоби безпеки: Уникати потрапляння всередину і на слизові поверхні. Застосування пасти в промислових масштабах вимагає витяжної вентиляції в робочому приміщенні.

Застосування: паста Глассмат застосовується для матування: листового скла, келихів, чарок, попільничок, посуду для готелів і ресторанів, іншого скляного посуду, вітражного скла і дзеркал, скляних меблів, для дизайну вітрин магазинів, дзеркал, глазурованої порцеляни, престижних нагород, номерів на склі автомобілів , керамічної плитки, поверхні граніту, керамограніту, кераміки.

Витрати: Паста багаторазова у використанні. 1 кг зможе заматувати 20-25 м2.

Спосіб нанесення: Перед кожним використанням ретельно перемішувати. Наноситься шаром 3-4 мм. За 8 - 9 хвилин пасту зібрати, скло промити водою і висушити. Докладні інструкції з нанесення ми висилаємо за запитом разом із продуктом.

Примітка: Не рекомендується допускати тривалий контакт пасти з металевими предметами, оскільки це може призвести до руйнування поверхні металу. Паста не вступає в реакцію з воском, плівками акрилових та стиролакрилових полімерів, що дозволяє використовувати останні в якості захисно-обмежуючих покриттів.

Дізнатися вартість пасти GlassMat ви зможете зателефонувавши у відділ продажів або написавши нам.

Постійним клієнтам надаються накопичувальні знижки!

 

Паста для матування скла розроблена згідно ТУ У 24.6-3017906997-001:2009
Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-07/36628 от 19.06.2009